Optimum Nutrition Топачи на масти

Пазарска количка

производи:0 бр.

Општа сума 0.00 MKD

Вести Спорт : Ватерполо

ВАТЕРПОЛО - МАКЕДОНИЈА ОД НЕДЕЛА ГИ ЗАПОЧНУВА НАТПРЕВАРИТЕ НА ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО ВО ЗАГРЕБ

Од дата: 27-08-10 г.

Ќе бидеме трн во окото на гигантитеМакедонските ватерполисти ги очекува пеколен старт на 29. Европско првенство во Загреб (29.08-11.09), бидејќи уште во првото коло в недела ги очекува дуел со моќната...

Прочитајте повеќе

Ватерполистите пред заминување на ЕП Сите за еден, еден за сите

Од дата: 20-08-10 г.

Тимскиот дух е главно оружје на ватерполистите на Македонија пред заминување за Хрватска, каде што од 28 август ќе настапат на ЕП, на кое желба им е да се повтори 8. местоод минатото првенство Македо...

Прочитајте повеќе

Прва   1  2  3  4  5  6  Избери 
Tyxo.bg counter