Optimum Nutrition Топачи на масти

Пазарска количка

производи:0 бр.

Општа сума 0.00 MKD

Серена ја покажа својата фигура

Од дата: 08-10-10 г.

Покажувајќи ја својата извонредна фигура, американската тенисерка Серена Вилијамс уживаше на сонцето на една плажа во Мајами со своето поранешно момче, култниот рапер од Детроит Комон. Серена во моментов закрепнува од операцијата на стапалото, откако се исече, одејќи низ стакло во еден ресторан во Минхен.
Таа се уште не е подготвена да се врати на тенисот и на својот интернет-сајт напиша:
- Во меѓувреме сум сконцентрирана на мојата рехабилитација и останувам оптимист во врска со враќањето на терените сезонава.

Tyxo.bg counter