Pump Food

Пазарска количка

производи:0 бр.

Општа сума 0.00 MKD

WBFF бикини Про Laura Michelle Prestin диета и тренинг

Тежина: 57кг.

Висина: 170cm.

Години: 27

Локација: Канада

Тренингот :

Понеделник: Нозе

Вторник: Грб / стомачни / раце

Среда: Гради / рамена

Четврток: Нозе

Вторник: Грб / стомачни / раце

Сабота: Јога

Недела: Одмор.

За тренингот на нозете обично прави супер серии, комбинација од чучњеви со Barbell чучњеви, мртво подигање во комбинација со ножна флексија, исчекор во комбинација со чучен со скок.

Исхрана:

Оброк 1: Овесна каша со белки од јајца, банана и џус,

Оброк 2: бадеми или Сендвич,

Оброк 3: Туна салата,

Оброк 4: јаболко, портокал и јогурт,

Оброк 5: Протеин шејк

Оброк 6: пилешко или риба, зеленчук, салата и спанаќот или ориз,

Оброк 7: Житарици или протеини шејк.

Tyxo.bg counter