Optimum Nutrition  Витамини и минерали

Пазарска количка

производи:0 бр.

Општа сума 0.00 MKD

Legal Power LP 2683/835-машка блуза со долг ракав

Legal Power LP 2683/835-машка блуза со долг ракав
Legal Power

LP 2683/835-машка блуза со долг ракав

Боја:
Размер:

Цена 1900.00 MKD

Kоличина:

Информација за производот: Legal Power LP 2683/835-машка блуза со долг ракав

Машка блуза прилагодена за носење во секое време.

Состав:

50% Памук

50% Полиестер.

Употреба:

 Машка блуза со долг ракав.

Tyxo.bg counter