Optimum Nutrition : Специјални формули

Пазарска количка

производи:0 бр.

Општа сума 0.00 MKD

Legal Power LP 2697-540 - Блуза со долги ракави

Legal Power LP 2697-540 - Блуза со долги ракави
Legal Power

LP 2697-540 - Блуза со долги ракави

Боја:
Размер:

Цена 1900.00 MKD

Kоличина:

Информација за производот: Legal Power LP 2697-540 - Блуза со долги ракави

Спортски дуксер на Legal Power произведен во Германија.

Состав:

80% Памук

20% Полиестер.

Употреба:

Спортски дуксер за носење во секое време.

Tyxo.bg counter