Optimum Nutrition : Специјални формули

Пазарска количка

производи:0 бр.

Општа сума 0.00 MKD

Legal Power LP 2906/860/11 Машка блуза

Legal Power LP 2906/860/11 Машка блуза
Legal Power

LP 2906/860/11 Машка блуза

Боја:
Размер:

Цена 1290.00 MKD

Kоличина:

Информација за производот: Legal Power LP 2906/860/11 Машка блуза

Машка блуза со долг ракав на фирмата Legal Power.

Состав:

50% Памук

50% Полиестер

Употреба:

За тренинг и носење во секое време.

Tyxo.bg counter