Optimum Nutrition  Витамини и минерали

Пазарска количка

производи:0 бр.

Општа сума 0.00 MKD

Tanita HD 357 G SUPER SLIM TOTE SCALE GOLD

Tanita HD 357 G SUPER SLIM TOTE SCALE GOLD
Tanita

HD 357 G SUPER SLIM TOTE SCALE GOLD

За да добиете информација за цена, количинa и доставка, ве молиме јавете се на тел: 047 240 995 и 070 269 387 или пишете на маил: shop@gladijatori.com и ние ќе ве контактираме.

Информација за производот: Tanita HD 357 G SUPER SLIM TOTE SCALE GOLD

 

Технички карактеристики:


Боја: Златна Металик,
Максимална тежина: 150 кг.
Екран: LCD 31 мм.
Литиумова батерија: Вклучена,
Гаранција: 3 години.

 

Модерна и супер тенка вага која нуди малку екстравагантност во вашата бања! Без разлика дали или не се поклопува со златните славини, нејзиниот атрактивен дизајн и висина од само 16мм. ја прави уникатна. Практичната рачка ја прави лесна за носење и складирање, а умешниот начин со допир за активација ја прави секогаш подготвена за вас.

 

Детали за производот:


Ultraslim технологија - висока само 16мм.
Рачка за носење за лесно складирање,
Таб на активација.

Tyxo.bg counter