100 Whey

Пазарска количка

производи:0 бр.

Општа сума 0.00 MKD

Tanita HD 357 R SUPER SLIM TOTE SCALE RED

Tanita HD 357 R SUPER SLIM TOTE SCALE RED
Tanita

HD 357 R SUPER SLIM TOTE SCALE RED

За да добиете информација за цена, количинa и доставка, ве молиме јавете се на тел: 047 240 995 и 070 269 387 или пишете на маил: shop@gladijatori.com и ние ќе ве контактираме.

Информација за производот: Tanita HD 357 R SUPER SLIM TOTE SCALE RED

 

Tanita HD 357 R  Супер тенок товар обем Црвен


Технички карактеристики:


Боја : Црвена металик,
Максимална тежина: 150 кг.
Екран: LCD 31 мм.
Литиум батерија: Вклучен,
Гаранција: 3 години.

 

Мода и супер тенка вага нуди малку гламур во вашата бања! Нејзиниот атрактивен супер тенок дизајн и висина од само 16мм. ја прави практична и лесна за складирање. Само со еден допир за активација и вашата вага е спремна за мерење, што значи дека е секогаш подготвена за вас.

 

Детали за производот:


Ultraslim технологија - висок само 16 мм.
Рачка за носење и лесно складирање,
Таб на активација.

Tyxo.bg counter