Optimum Nutrition Топачи на масти

Пазарска количка

производи:0 бр.

Општа сума 0.00 MKD

Tanita HD 358 HIGH CAPACITY DIGITAL LITHIUM BATHROOM SCALE

Tanita HD 358 HIGH CAPACITY DIGITAL LITHIUM BATHROOM SCALE
Tanita

HD 358 HIGH CAPACITY DIGITAL LITHIUM BATHROOM SCALE

За да добиете информација за цена, количинa и доставка, ве молиме јавете се на тел: 047 240 995 и 070 269 387 или пишете на маил: shop@gladijatori.com и ние ќе ве контактираме.

Информација за производот: Tanita HD 358 HIGH CAPACITY DIGITAL LITHIUM BATHROOM SCALE

 

YOU ARE WHAT YOU EAT - Вие сте тоа што го јадете

HD 358 Вага со висок капацитет и дигитален литиум


Технички карактеристики:


Максимална тежина: 180 кг.
Преминувањето на тежината: 100 гр.
Напојување: литиум батерии (вклучени),


Сите Tanita ваги за во бања се дизајнирани да највисока спецификација. Вистински да се разбере вашето внатрешно здравје, оваа композитна вага треба да го следи вашето тело.

За “Што вие се сте јаделе“, мониторот ја користи најновата Tanita Био-електрична отпорност за анализа со (БСК) технологија, да се обезбедат витални информации за вашето тело. Оваа персонализирана информација може да се користи за прецизно следење на влијанието на вашата исхрана и Фитнес програма со текот на времето и да ви помогнеме да сте фокусирани и мотивирани во постигнување на здрав начин на живот.


Детали за производот:

 
Дигитални Литиум батерии,
Голем LCD екран 25mm Сина осветеноста,
Таб на активација,
3 години гаранција,
Hi-бело сјаен финиш,
Современ дизајн,
Ниско ниво на платформата.


Tyxo.bg counter