Whey Protein

Пазарска количка

производи:0 бр.

Општа сума 0.00 MKD

Tanita PD-724GL 3-AXES ACTIVITY MONITOR - PEDOMETER

Tanita PD-724GL 3-AXES ACTIVITY MONITOR - PEDOMETER
Tanita

PD-724GL 3-AXES ACTIVITY MONITOR - PEDOMETER

Цена: 2590.00 MKD

Промотивна цена: 1554.00 MKD

Kоличина:

Информација за производот: Tanita PD-724GL 3-AXES ACTIVITY MONITOR - PEDOMETER

Tanita е јапонска водечка компанија за изработка на Мерач на чекори, кој користи три сензорска технологија. За разлика од традиционалните Мерачи на чекори овие модели ви овозможуваат да се стават во вашиот џеб, ташна или пак да висат околу вратот. Многу е едноставен за користење. Само внесете ја вашата тежина и должина и почнете да чекорите и ќе ги видите резултатите од овој педометар. На крајот од денот можете да ги видете вашите поминати чекори и бројот на согорени калории. Содржи и седум дневна меморија така да можете да ги прегледате Вашите неделни активности.

 

Технички карактеристики:

- Има вклучени батерии од литиум,

- 2 годишна гаранција,

- Боја: Црна.

Tyxo.bg counter